Karabük'te ormanlık alanlara valilik kararıyla giriş yasaklandı! Karabük'te ormanlık alanlara valilik kararıyla giriş yasaklandı!

Turgutlu Belediyesi vatandaştan gelen istek ve şikayetleri değerlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yiğitler Mahallesi Akın Sokakta bulunan çöp evi temizledi. İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla harekete geçen ekipler, evin tüm odalarında uzun süredir beklemekte olan çürümüş gıda maddeleri, giysiler, pet şişeler, kutular, poşet ve kağıtlardan oluşan çöpleri toplayarak temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş, “İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun almış olduğu karar gereğince Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz konu olan adresteki tüm çöp ve atıkların kaldırarak gerekli temizlik çalışmalarını gerçekleştirdiler. Çevre ve Halk sağlığının korunması adına belediyemiz üstüne düşen görev ve sorumluluklarını yerine getiriyor ve getirmeye de devam edecek. Daha temiz bir Turgutlu için özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Muhabir: ALPER TEMİZ