KSK’li Sarıgedik sordu: “Kütahyalı üç noktayla ne demek istedi?” KSK’li Sarıgedik sordu: “Kütahyalı üç noktayla ne demek istedi?”

Düziçi ilçesinde, alçaktan uçan F-16 savaş uçağının gürültüsünü duyan esnaf, ani bir tepkiyle deprem olduğunu sanarak paniğe kapıldı. Esnaf, kameraya yansıyan bu anlarda, kafasını karıştırmış bir şekilde ne yapacağını bilemedi ve kaçmaya çalışırken zor anlar yaşadı. Olayın görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Osmaniye F16

Can havliyle kaçtılar

Türk Hava Kuvvetleri Kuruluş Günü için hazırlık amaçlı yapılan provada, F-16 uçağı Düziçi ilçesinin semalarında alçak uçuş gerçekleştirdi. Uçağın gürültüsünden rahatsız olan çiğ köfteci Teoman Kaan Güler, ani bir tepkiyle deprem olduğunu sanarak telaşla emekleyerek uzaklaşmaya çalıştı. Bu olay, çevredeki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi ve sosyal medyada ilgiyle paylaşıldı.

''Dışarı çıkmaya çalıştım''

Osmaniye'de yaşadıkları büyük depremi hatırladığını belirten Teoman Kaan Güler, uçağın sesini duyduğunda deprem olduğunu düşündüğünü ifade etti. ''Sesi ilk duyduğumda deprem oluyor sandım. Biliyorsunuz bölgemizde büyük bir deprem yaşandı. Ben deprem oluyor sandım, korkuyla kendimi yere attım, sonrasında emekleyerek bulunduğum ortamdan çıkmaya çalıştım. Dışarı çıkınca ne olduğunun farkına vardım. F-16 uçağı yakın geçiş yapmış ilçemizde, sonra dükkana girdim. Güvenlik kamerası görüntülerini izledim, komik bir görüntü ortaya çıkmış" şeklinde yaşadıklarını anlattı''

''Deprem sandık F16 çıktı''

Güler, o sırada dükkanda bulunan nişanlısının da uçağın sesini duyduğunda deprem olduğunu düşündüğünü belirterek, "Nişanlım hasta olduğu için arkada yatıyordu. Arka tarafta uzun süre terliklerini aramış. Komik bir görüntü ortaya çıktı. Biz deprem oluyor sandık, F-16 uçağı geçmiş" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi