Sandık Kokusu'nda gerilim tavan yapıyor| Karsu çocuklarına kavuşacak mı? Sandık Kokusu'nda gerilim tavan yapıyor| Karsu çocuklarına kavuşacak mı?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster programının son bölümü, izleyicileri duygudan duyguya sürükledi. Hatay'daki 6 Şubat depreminde sol bacağını diz üstünden kaybeden 29 yaşındaki Aylin Karakuş'un yaşadıkları, stüdyoda derin izler bıraktı. Karakuş'un sakin ve güçlü duruşu, herkesi duygulandırdı. "Ben hep gülmek, yaşamak istiyorum, ağlamak istemiyorum." diyerek içini döken Karakuş'un sözleri, izleyicilerin gözlerini yaşarttı. İmirzalıoğlu da duygusal anların etkisi altında kalarak Karakuş'a sarıldı.

Karakuş, duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Bu kayıplarla baş etmek gerçekten çok zor. Bacağımı kaybettiğimde bile asla 'Ne yapacağım şimdi?' demedim. Bu yaşa kadar bacağım vardı, yürüyordum ama ailem, annem ve abim, beni destekleyerek hayata tutundum. Şimdi bazen 30 yaşına gelmekle korkuyorum, çünkü abim 29 yaşındaydı. Gerçekten çok zor."

Kaynak: HABER MERKEZİ