Galatasaray'da Icardi fırtınası| Süper Lig'in gol kralı Mauro Icardi! Galatasaray'da Icardi fırtınası| Süper Lig'in gol kralı Mauro Icardi!

Beşiktaş ve Trabzonspor arasındaki final mücadelesi, Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda gerçekleşecek. İki takımın taraftarlarının yoğun ilgi göstermesi beklenirken bilet satışının başlayacağı gün ve saat netleşti. Beşiktaş ve Trabzonspor kulüplerinden gelen açıklamalara göre, biletler internet üzerinden temin edilebileceği gibi Trabzon'daki Papara Park ve Passolig Meydan gişeleri ile İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve Beşiktaş Park gişelerinden de alınabilecek. Maçta sadece e-bilet uygulaması geçerli olacak; kağıt bilet ve PDF bilet uygulaması yapılmayacak. Peki, Beşiktaş - Trabzonspor maçı bilet fiyatları ne kadar?

İşte bilet fiyatları!

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Final maçının biletleri yarın, 17 Mayıs Cuma günü saat 16.00'da satışa sunulacak. Beşiktaş taraftarları için Doğu Tribünü bilet fiyatı 1.000 TL, Kuzey Kale Arkası ise 500 TL olarak belirlendi. Trabzonspor taraftarları için Batı Tribünü bilet fiyatı 1.000 TL ve Güney Kale Arkası Tribünü ise 500 TL olacak. Güvenlik önlemleri gereği, bilet satışı sadece Trabzonspor Logolu Passolig kart sahipleri ve Beşiktaş JK logolu kart sahipleri tarafından gerçekleştirilebilecek.

Kaynak: Haber Merkezi