Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, geçtiğimiz günlerde ABD'nin Teksas eyaletinin Arlington şehrindeki Kolej Park Spor Salonu'nda ABD Kadın Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Filenin Sultanları, mücadeleyi 3-2 kazanarak zafer elde etti. Televizyon kanalında yayınlanan maçın son anlarında ekrana yansıyan bir Türk kadın seyircinin sevinç gösterisi ise olay oldu.

Toplu sözleşme kavgasında son raund: Büyükşehir Belediyesi’nden gözdağı ve tepki! Toplu sözleşme kavgasında son raund: Büyükşehir Belediyesi’nden gözdağı ve tepki!

Voleybol Maçında Göğsü Açılan Kadın Ilk Kez Konuştu

Sevinirken göğsü açılmıştı

Milli takımın her sayısını coşkuyla kutlayan seyirciler arasında bulunan Nazlıcan İrem Köroğlu'nun, sevinci sırasında zıplarken göğsü açılması, sosyal medyada geniş yankı buldu. Olayın ardından sessizliğini koruyan Köroğlu, sonunda konuyla ilgili ilk açıklamasını yaptı.

''Farkında değildim''

Yaşamını ABD'de sürdüren Nazlıcan İrem Köroğlu, görüntülerinin gündem olmasıyla ilgili ilk kez konuştu ve şunları söyledi; "Kameralar nedense beni çekmiş ama beni çektiklerinin asla ama asla farkında değildim. Sadece bir kere gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem bana defalarca 'Kızım seni çekiyorlar' diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı."

''Yapacak bir şey yok''

Nazlıcan İrem Köroğlu, sözlerine devam etti; "Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. İki dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok."

Eşi Crespo da konuştu

Nazlıcan İrem Köroğlu'nun eşi Cristian Crespo konuştu: "Türkiye'de herkes onun çok mutlu ve heyecanlı olması hakkında konuşuyor. Bir sürü yorum alıyor." Cristian Crespo, eşinin "Bu konu hakkındaki düşüncelerin ne?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Evet, iyiydi. Yani, sporla ilgili mutluydun. Ne kadar sevdiğini gösterdin. Türkiye harikaydı. Naz ortama enerji getiriyor. Ben ilişkimizde daha çok sakin olanım, o ise çılgın."

Kaynak: Haber Merkezi