İngiliz havayolu şirketi British Airways'e ait Londra-Dublin seferini yapan bir uçakta genç bir çiftin herkesin ortasında beraber oldu. Yan yana oturan çiftin birbirleriyle yakınlaştığına dikkat çeken bir yolcu, iki yolcunun üzerlerine bir battaniye serdiği ve bu şekilde beraber olduklarını ifade etti. Yaklaşık 20 dakika boyunca ilişki yaşayan çiftin kimseye aldırmaması ise büyük tepki topladı.

AB Komisyonu Başkanı için şok gelişme: UCM'ye şikayet edildi AB Komisyonu Başkanı için şok gelişme: UCM'ye şikayet edildi

''15-20 dakika boyunca buna devam ettiler''

Farrah isimli bir yolcu uçakta çocuklarında olduğunu belirterek şunları söyledi: "Uçakta kardeşimle konuşurken onların birbirleriyle garip hareketler içerisinde olduğunu fark ettim. Çok rahatsız ediciydi, yaklaşık 15-20 dakika boyunca buna devam ettiler" Farrah açıklamalarına şunları da ekledi, "Uçakta çok sayıda çocuk vardı ve etrafta koşturuyorlardı, onları görebilirlerdi. Hostes uçağın inişe geçtiğini söyleyerek kemerlerini takmalarını isteyince adam açık açık fermuarını çekti ve toparlandı" 

British Airways sözcüsü açıklama yaptı

Konuyla ilgili British Airways sözcüsü: "Kabin ekibimize bu konuda bir uyarı gelmedi. Eğer bir uyarı gelmiş olsaydı buna uygun olarak hareket ederlerdi" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi