Sera Tokdemir ismi bugün en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Vatandaşlar kim olduğunu meraqk ediyorlar. Peki, Sera Tokdemir kimdir? Sera Tokdemir kaç yaşında?

Sera Tokdemir kimdir?

Sera Tokdemir kimdir?

12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu!

Son olarak "Sakla Beni" dizisinde rol alan başarılı oyuncu Sera Tokdemir, kariyeri ve özel hayatıyla dikkat çekiyor. 1981 Mersin doğumlu olan Tokdemir, tanınmış at sahibi bir babanın kızı ve aynı zamanda kendisi de at yarışlarına ilgi duyuyor. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu olan Tokdemir, oyunculuk kariyerine başlamadan önce Zirve Sanat Merkezi ve Plato Film Okulu'nda oyunculuk eğitimi aldı.

Tokdemir'in kariyerindeki dönüm noktası, Kanal D'nin sevilen dizisi "Kanıt" oldu. Ardından "Hayat Devam Ediyor", "Ben de Özledim", "Kertenkele", "Tozkoparan İskender" gibi birçok başarılı yapımda rol aldı. Özel hayatında ise 2003-2009 yılları arasında Beşiktaş'ın eski kalecisi Göksel Gencer ile evli kalan Tokdemir'in bu evlilikten Boran adında bir oğlu bulunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi