Beşiktaş JK, Nevzat Demir'de şampiyonluğu coşkuyla kutladı! Beşiktaş JK, Nevzat Demir'de şampiyonluğu coşkuyla kutladı!

Bu sezon Süper Lig devi Beşiktaş ile yollarını ayıran ve gelecek sezon için tekrar siyah-beyazlıların başına geçeceği söylentileriyle gündeme gelen Şenol Güneş hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Güney Kore yolcusu mu?

Güney Kore Futbol Federasyonu'ndan bir yetkili, Şenol Güneş'in milli teknik direktörlüğüne getirilmesi için yapılan görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Güney Kore medyasına konuşan federasyon yetkilisi, Güneş ile yapılan görüşmelerin hızla ilerlediğini ve deneyimli teknik adamın Güney Kore'nin başına geçmeye sıcak baktığını belirtti. Önceden 4 adayın belirlendiğini ancak Şenol Güneş'in şu anda Güney Kore için öncelikli olduğunu ifade eden yetkili, "Kore Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'i birinci önceliğine aldı ve görüşmeler devam ediyor. Görüşmeler hızla ilerliyor." dedi.

''Görüşmeler yakında sonuçlanabilir''

Güneş'in de görev için istekli olduğunu söyleyen yetkili konuyla alakalı şunları söyledi: "Şenol Güneş, Kore'nin teknik direktörlüğünü üstlenmek için güçlü bir iradeye sahip, bu nedenle görüşmeler yakın gelecekte sonuçlanabilir. Teknik direktör seçim süreci hakkında net olarak söyleyebileceğim bir şey şu an itibarıyla yok" 

Kaynak: Haber Merkezi