Paramparça'nın Dilara'sı Ebru Özkan imaj değişikliğine gitti! Paramparça'nın Dilara'sı Ebru Özkan imaj değişikliğine gitti!

Son günlerde sosyal medyada Sıla Türkoğlu'nun Kızılcık Şerbeti'nden ayrılacağı haberleri dolaşmaya başladı. Bu haberler, dizinin hayranları arasında büyük üzüntü yarattı. Başarılı oyunculuğuyla ve güzelliğiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Türkoğlu'nun diziden ayrılması, Kızılcık Şerbeti'ne büyük bir darbe olarak yorumlandı.

Peki bu iddiaların aslı var mı?

Peki bu iddiaların aslı var mı?

Sıla Türkoğlu, önceki akşam Nişantaşı'nda dizinin diğer oyuncuları Serkan Tınmaz, Rahimcan Kapkap ve Emrah Altıntoprak ile bir araya geldi. Mekandan çıkarken görüntülenen Türkoğlu, diziden ayrılacağı yönündeki söylentilere son noktayı koydu.

"Ne zaman çıktı o haber? Benim haberim yok"
Türkoğlu, diziden ayrılacağı haberlerini duyunca çok şaşırdığını ve haberlerin doğru olmadığını söyledi. Ekip arkadaşlarıyla iş dışında sık sık bir araya geldiklerini belirten Türkoğlu, "Hep yaptığımız bir etkinlikte yine buluştuk. İşlerim için İstanbul'dayım ama ailemin yanına İzmir'e gideceğim" dedi.

"Herkes bir şey yazıyor"

"Herkes bir şey yazıyor"

Kızılcık Şerbeti'nden ayrılacağı haberlerini basından duyduğunu belirten Türkoğlu, "Ne zaman çıktı o haber? Benim haberim yok. Bir ara öyle haberler yapılıyordu. Beni gönderdilerse bilmiyorum ama devam ediyoruz. Haberleri de görmedim şu an sizden duyuyorum. Herkes bir şey yazıyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ