Camdaki Kız dizisiyle yıldızı parlayan ve son zamanlarda özel hayatıyla da gündemde olan oyuncu Burcu Biricik, ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Emre Yetkin ile 2016 yılında dünyaevine giren Biricik, Vogue Türkiye dergisine verdiği özel röportajda annelik duygularını anlattı.

Biricik: "Bir cana annelik yapmak nedir nasıl olur"

Biricik: "Bir cana annelik yapmak nedir nasıl olur"

"Hayatımın neye gebe olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bir cana annelik yapmak nedir, nasıl olur, bize ne kapılar açar, hiç bilmiyorum. Ama bu bilinmezlik beni anksiyeteye de sürüklemiyor. Olabilecek en yumuşak salınımlı bilinmezi yaşıyorum." diyen Biricik, anne olmaya hazır olduğunu ifade etti.

Paramparça'nın Dilara'sı Ebru Özkan imaj değişikliğine gitti! Paramparça'nın Dilara'sı Ebru Özkan imaj değişikliğine gitti!

Kızına "Luna" adını verecek
35. yaş gününde 'Luna' yazılı bir pasta ile doğum günü kutlaması yapan Biricik, bu şekilde kızının adını da duyurmuş oldu.

Doğuma sayılı günler kaldı

Doğuma sayılı günler kaldı

Doğuma sayılı günler kala heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Biricik, takipçilerinden yoğun ilgi görüyor. Biricik, paylaştığı fotoğraflar ile hayranlarını da kızına kavuşmanın mutluluğuna ortak ediyor.

Biricik'in anneliği hayranlarını heyecanlandırıyor
Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ve özel hayatıyla daima ilgi odağı olan Burcu Biricik'in anneliği, hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılanıyor. Biricik'in kızı Luna'nın dünyaya gelişi, sevenleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ