Serenay Sarıkaya başrollü, Ece Yörenç imzalı "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs tarihinde Netflix'te yayınlanmaya başladı. Kimler Geldi Kimler Geçti, ilk sezonundan itibaren büyük bir hayran kitlesi edindi ve izleyiciler tarafından övgüyle karşılandı. Diziyi bir solukta bitirdiğini iddia eden izleyicilerin birçoğu sosyal medyada yankı uyandırdı.

Ece Yörenç'in kaleme aldığı dizi, 30 yaşındaki avukat Leyla'nın ve aynı hukuk bürosunda çalıştığı iş arkadaşlarının hayatlarına odaklanıyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti

2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Kısa sürede Netflix'in popüler yapımlarından biri haline gelen "Kimler Geldi Kimler Geçti", derin karakter analizleriyle ve sürükleyici hikayesiyle milyonları ekrane kilitledi. 

İlk sezonun finaliyle büyük bir merak uyandıran dizinin yeni bölümleri sabırsızlıkla bekleniyor. 2. sezon çıkış tarihi henüz resmi olarak duyurulmayan Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin 1. sezon değerlendirmeleri sonucunda 2. sezona yönelik karar verileceği düşünülüyor. Ancak dizinin devam edeceği yönünde güçlü bir beklenti söz konusu.

Kimler Geldi Kimler Geçti konusu ve oyuncu kadrosu

Ece Yörenç'in kaleme aldığı ve Bertan Başaran'ın yönetmenliğini üstlendiği yapımda, Ay Yapım imzası bulunuyor.

Serenay Sarıkaya - Leyla Taylan

Metin Akdülger - Ömer

Boran Kuzum - Feyyaz

Zeynep Tuğçe Bayat - Beliz

Bade İşçil - Tuba

Hakan Kurtaş - Cem

Ahmet Rıfat Sungar - Sarp

Gülcan Arslan - Defne

Charlie Chaplin'in yaşam öyküsü Türkiye'de ilk kez sahnede! Charlie Chaplin'in yaşam öyküsü Türkiye'de ilk kez sahnede!

Sümeyra Koç - Nil

Kaynak: Haber Merkezi