Fenerbahçe'de yüksek divan kurulu üyeleri, 2 Nisan'da yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde "ligden çekilme" ihtimalinin görüşüleceği bir toplantıda bir araya geldi. Toplantıda kürsüye çıkan üyelerden Kaya Enişte'nin sözleri sonrasında gergin anlar yaşandı.

Rehabilitasyon sürecinde olan Dele Alli'den aylar sonra gelen açıklama! Rehabilitasyon sürecinde olan Dele Alli'den aylar sonra gelen açıklama!

''LİGDEN ÇEKİLME'' SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Fenerbahçe'de yapılan toplantıda, kürsüde konuşma yapan Kaya Enişte, sözlerinin bir bölümünde, "Sayın başkanım Ali Koç, ligden çekilme kararını verdiği zaman..." ifadesini kullandı. Bu sözler üzerine Enişte'ye tepki gösterildi ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, "Öyle bir karar yok." diyerek araya girdi.

ALİ KOÇ KÜRSÜYE YÜRÜDÜ!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yaşanan gelişme üzerine konuşmayı dinlediği yerden kalkarak kürsüye gitti. Burada Kaya Enişte ile bir konuşma gerçekleştiren Koç, daha sonra yerine geri dönüp konuşmayı dinlemeye devam etti. Kaya Enişte, Koç'un yanına gelmesi sonrasında konuşmasının devamında, "Öyle bir kararı ben de Anayasa'nın ilk 4 maddesi gibi düşündüm. Teklif bile edilemez diye düşündüm." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi