İstanbul Fatih'te bir kadının kamyonetin altında sürüklendiği anlar, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Çevredekiler uyardı!

Dün sabah saatlerinde Mimar Kemalettin Mahallesi'nde bir büfeye ekmek bırakan sürücü, kamyonetiyle geri dönerken, yolda yürüyen bir kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle kadın kamyonetin altına düştü ve bir süre sürüklendi. Kazayı fark eden çevredekilerin uyarısıyla sürücü kamyoneti durdurdu.

Alanya'da hastane balkonundan düşen kişi yaralandı Alanya'da hastane balkonundan düşen kişi yaralandı

Hemen hastaneye götürüldü!

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı kadına ilk müdahaleyi yaparak hastaneye sevk etti. Yaralının hastanedeki tedavi süreci devam ediyor. Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlatarak sürücünün ifadesini aldı.

''O an konuşabiliyordu''

Görgü tanığı Edip Kaymaz, kaza anında yaralanan kadının yolun ortasından geçtiğini ve sürücünün fark edemediğini belirterek, "Şoför de fark edemedi. Biz arkasından bağırdık. Koşana kadar kadını ileriye götürdü. Bir vatandaş daha geldi. Kamyonetin altından çıkardık. Olay anında bilinci açıktı. Konuşuyordu, cevap veriyordu. Yanılmıyorsam, parmağında kırık vardı." dedi.

Trafik kazası saniye saniye görüntülendi!

Çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, geriye doğru giden kamyonetin kadına çarpması ve ardından aracın altında kalan kadının ilerleyen kamyonetle birlikte sürüklenmesi yer aldı.

Kaynak: Haber Merkezi