Son zamanlarda verdiği kilolarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira, Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısının sahibi Simge Sağın'ın büyük bir hayranı olduğunu ortaya koydu. Hira, geçtiğimiz akşam annesine, Simge Sağın ile tanışmak istediğini belirtti.

Annesinden yardım istedi

Annesinden yardım istedi

Demet Akalın, kızının bu isteği üzerine hemen harekete geçti ve Simge Sağın'ı arayarak bir buluşma ayarladı. Okuldan arkadaşlarını da yanına alan Hira, annesiyle birlikte Simge Sağın'ın kulisine giderek ünlü şarkıcıyla tanışma fırsatı buldu. Hira ve arkadaşları, Simge Sağın ile hatıra fotoğrafları çektirerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Tam 14 yıl önce bugün!… Canına kıyan 'Bihter' yine unutulmadı Tam 14 yıl önce bugün!… Canına kıyan 'Bihter' yine unutulmadı

Daha önce de Aleyna Tilki'yi evlerine davet etmişti

Bu, Hira'nın hayranı olduğu ünlü isimlerle tanışma konusunda annesi Demet Akalın'dan aldığı ilk yardım değil. Daha önce de Hira için genç pop yıldızı Aleyna Tilki'yi evlerine davet eden Akalın, kızının mutluluğu için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Demet Akalın ve kızı Hira'nın ilişkisi
Demet Akalın, sık sık kızı Hira ile ilgili anılarını ve yaşadıklarını sosyal medyada paylaşarak, anne-kız arasındaki güçlü bağı takipçileriyle paylaşıyor. Hira'nın ilgi alanlarına duyarlı olan Akalın, kızının hayranı olduğu isimlerle tanışmasına olanak sağlayarak, onun isteklerini gerçekleştirmeye özen gösteriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ