Barış Arduç ve Hande Erçel'den "Rüzgara Bırak" filminin okuma provasından ilk fotoğraflar! Barış Arduç ve Hande Erçel'den "Rüzgara Bırak" filminin okuma provasından ilk fotoğraflar!

SHOW TV'nin sevilen dizisi 'Kızılcık Şerbeti', ikinci sezonun final perdesini 66. bölümüyle kapattı. Final sahnesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Özellikle 'Kızılcık Şerbeti'nin sezon finalinde öne çıkan sahnelerindeki performansıyla dikkat çeken isimlerden biri de Barış Kılıç oldu. Dizide 'Ömer' karakterine hayat veren Kılıç, karakterinin yaşadığı sinir krizi anında sergilediği oyunculukla izleyicileri etkilemeyi başardı.

"Herkese sonsuz teşekkür..."

"Herkese sonsuz teşekkür..."

46 yaşındaki Barış Kılıç, 'Kızılcık Şerbeti' dizisinin hayranlarına ve kendisine yöneltilen tebrik mesajlarına grup olarak teşekkür ettiği bir video yayınladı.

Barış Kılıç, aldığı yoğun tebrik mesajları hakkında şunları söyledi: "Herkese merhaba, sezon finalimiz yayınlandı ve çok sayıda tebrik mesajı aldım... Herkese tek tek geri dönemediğim için topluca herkese sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Bu sezon da bizimle birlikte oldunuz ve bizi desteklediniz. Yeni sezon eylülde başlayacak ve biz de heyecanla sizlerle yeniden buluşmayı bekliyoruz... Tatil döneminde keyifli vakitler geçirmenizi diliyorum. En yakın zamanda görüşmek üzere, hepinizi çok seviyorum. Aldığınız tebrik mesajları beni gerçekten gururlandırdı. Tüm ekibin emeğine sağlık."

Kaynak: Haber Merkezi