Popüler Netflix dizisi Kübra, 2. sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor! Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı dizi, 6 Haziran'da platformda izleyicilerle buluşacak. İlk sezonuyla büyük ilgi gören Kübra, gizem, gerilim ve dram türlerini harmanlayarak izleyicileri ekrana kilitleyen bir hikayeyi anlatıyor.

İkinci Sezonda Hangi İsimler Var?

İkinci Sezonda Hangi İsimler Var?

Survivor All Star 2024 final tarihi ne zaman? Survivor All Star'da büyük ödül ne olacak? Survivor All Star 2024 final tarihi ne zaman? Survivor All Star'da büyük ödül ne olacak?

“Kübra” adlı dizide Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu ikinci sezonda, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı oyuncular yer alacak.

Dizinin Hikayesi ve Yeni Sezon Detayları

Dizide ana karakter Gökhan, inancını sorgulayan bir bakış açısıyla ele alınıyor. Artık semavi inancının getirdiği kararların bedeli olduğu bir dönemde, Gökhan sevdikleriyle ve kendi iç mücadelesiyle savaşmak zorunda kalacak. Kübra, Gökhan'ın bu zorlu yolculuğunda ona ışık tutabilecek mi?

Kaynak: HABER MERKEZİ