İstanbul'da facianın eşiğinden dönüldü: Freni tutmayan vinç ve kamyon yeşillik alana daldı! İstanbul'da facianın eşiğinden dönüldü: Freni tutmayan vinç ve kamyon yeşillik alana daldı!

Bursa'da suça ve suçlulara karşı etkin mücadele veren Güven Timleri, durumundan şüphelendiği bir kişiye yaptığı kaba üst aramada 171,66 gram uyuşturucu, 15 bin 50 TL nakit para ve hassas terazi buldu. Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki sorgusunda "Kurban keseceğim, bayrama kadar çıkar mıyım? Bayrama yetişir miyim?'' dedi.

Şüphelenip durduruldu!

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri, suç ve suçlularla mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Son olarak, merkez Yıldırım ilçesi Selimzade Mahallesi'nde devriye atan Güven Timleri, şüphelendikleri bir kişiyi durdurdu. F.A. (25) adlı şahsın üzerinde yapılan kaba üst aramasında, 32 adet suç kaydı bulunan şahsın üzerinden satışa hazır halde 171,66 gram uyuşturucu madde, uyuşturucu madde satışından elde edildiği tahmin edilen 15 bin 50 TL nakit para ile hassas terazi ele geçirildi.

''Kurban keseceğim, bayrama kadar çıkar mıyım?''

F.A. gözaltına alındıktan sonra getirildiği Güven Timleri Büro Amirliği'nde sorguya alındı. Sorgu sırasında polisi şoke eden F.A şöyle dedi: "Kurban keseceğim, bayrama kadar çıkar mıyım? Bayrama yetişir miyim?'' 

Kaynak: Haber Merkezi