Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yine adından söz ettirmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Didem Soydan'ın derin dekoltesine bakarken görüntülenen Tüzünataç, bu anların ardından "kıskançlık" iddialarını yalanlamıştı. Şimdi ise yeni bir paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti.

Tüzünataç'ın yılan dansı ve siyah-beyaz efekt 

Tüzünataç'ın yılan dansı ve siyah-beyaz efekt 

Berrak Tüzünataç, Instagram hesabında derin sırt dekolteli bir fotoğraf ve yılan dansı performansını paylaştı. Siyah-beyaz efekt kullanarak daha dramatik bir hava kattığı gönderisi, kısa sürede takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Hande Yener tatilde yanına gelen sokak köpeğine köfte ısmarladı! Hande Yener tatilde yanına gelen sokak köpeğine köfte ısmarladı!

Hayranlarından tam not

Berrak Tüzünataç'a hayranlarından tam not
Tüzünataç'ın kıvrak hareketlerle sergilediği yılan dansı, hayranları tarafından oldukça beğenildi. Özellikle dans esnasında sergilediği zarif ve akıcı hareketler, sosyal medyada olumlu yorumlar aldı. Bununla birlikte, Tüzünataç'ın fit ve ince vücudu da dikkatlerden kaçmadı.

Sağlık ve fitness rutini

Berrak Tüzünataç, her röportajında sağlıklı yaşam ve düzenli sporun önemine değinen bir isim olarak biliniyor. Formda kalmak için yoga ve pilates gibi egzersizleri aksatmadığını belirten Tüzünataç, disiplinli yaşam tarzıyla da örnek teşkil ediyor. Bu durum, paylaşımlarındaki fit görünümünün de bir açıklaması niteliğinde.

Kaynak: HABER MERKEZİ