CHP lideri Özgür Özel'le İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden olan Aykut Erdoğdu'nun ismi gündemden düşmüyor. Genel Merkez'in Aykut Erdoğdu'yu İzmir Büyükşehir'e Genel Sekreter yapma planı Cemil Tugay'ın direncine takıldığı için suya düşmüştü. Yaşanan krize çözüm, Ege Bölgesi'nin tamamında planlama yapacak bir ajansın kurulması ve başına da Aykut Erdoğdu'nun getirilmesi ara formülüyle aşılabilmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mersin'de yaşanan kaza için taziye mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mersin'de yaşanan kaza için taziye mesajı!

Ege'ye Marmara ekleme çabasına İmamoğlu vetosu...

Ege Bölgesi Koordinatörü olarak atanacağı belirtilen Aykut Erdoğdu için arayışın henüz tam anlamıyla bitmediğine dair sinyaller gelmeye devam ediyor. Kulislere yansıyan bilgilere göre kurulacak planlama ajansına Ege'nin yanına Marmara'yı da dahil etme çabası İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun vetosuna takılmış durumda. İmamoğlu'nun 'olmaz öyle şey' diyerek kapıyı kapatmasının ardından Genel Merkez'in Aykut Erdoğdu konusundaki ikinci hamlesi de suya düştüğü görülüyor.

Cemil Tugay: Bir yıl Barış Karcı'yla devam...

Aykut Erdoğdu konusunda geri adım atmayan Cemil Tugay'ın yola Barış Karcı'yla devam etmekte kararlı olduğu belirtiliyor. Kemalpaşa'da iş insanlarıyla toplantısı sırasında Genel Sekreterlik konusunda kendisine yöneltilen bir soruya Cemil Tugay'ın, 'bir yıl daha Barış Karcı Genel Sekreter olarak göreve devam edecek' dediği öğrenildi. 

Hülya Avşar'ın hasat paylaşımından sonra herkes almak istiyor! Peki evde nasıl yapılır? Hülya Avşar'ın hasat paylaşımından sonra herkes almak istiyor! Peki evde nasıl yapılır?

Kaynak: Haber Merkezi