"Barınaklar maliyetli denildi ancak uyutmak daha maliyetli!" "Barınaklar maliyetli denildi ancak uyutmak daha maliyetli!"

Gazetecilik mesleğine 1987 yılında Milliyet Gazetesi’nde başlayan Sayın, Yeni Asır, Sabah, Haber Eksperes, Ege Telgraf gazetesinde çalıştı. İZTO ve Konak Belediyesi basın danışmanlığı görevinde de bulundu. Çalıştığı gazetelerde Muhabirlik, istihbarat şefliği, haber müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü, genel müdürlük ve köşe yazarlığı yapan Ertan Sayın çeşitli yarışmalarda Haber dalında pek çok ödül aldı. 

Gazetecilik yaşamına Kandemir Medya'da devam ediyor!

Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu lisans mezunu olan Sayın, sürekli basın kartı sahibidir. İyi derecede İngilizce bilen Sayın gazetecilik yaşamına Kandemir Medya Genel Yayın Yönetmeni olarak devam ediyor. 

"İzmir’den doğan cesur ses olacağız"

Gençliği ve tecrübeyi bir araya getirerek başta internet haberciliği olmak üzere tüm yayın organlarımızla kentin bölgenin nabzını tutacaklarını belirten Sayın, “ilkeli doğru tarafsız habercilikle kentin siyasi ekonomik kültür ve sosyal hayatına katkı koymak birinci hedefimiz. Son mühür internet gazetesini, Radyo Ege’yi ve Son Mühür TV’yi büyütmek de diğer önceliğimiz... Medya olarak kentimize bölgenize faydalı olmak doğruları tarafsız bir şekilde kamuoyuna aktarmak da bir başka görevimiz. İzmir’den doğan cesur ses olacağız. Doğru yapılanı alkışlayacağız yanlış yapılanı eleştireceğiz.“ diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ