Teşkilat'ın yeni bölümünde; Ömer, öğrendiği gerçekle neye uğradığını şaşırır. İpuçları onu doğru yola götürür. Büyük sırrı öğrendiğinde planladığı hamleleri rafa kaldırmak zorunda kalır. Kambur’un elinde zor durumda olan Korkut ve Pehlivan, pes etmeden kurtuluş yolu bulmaya çalışırlar.

Gerçekler ortaya çıkıyor

Hiçbir şeyden haberi olmayan Neslihan’ın, Ömer’e güveni sonsuzdur. Ömer de Neslihan’ın vatanı için babasından bile vazgeçeceğine emindir. Gerçekler ortaya çıktıkça zor kararlar alan Ömer’in amacı bellidir. Karşısındaki kim olursa olsun, önce vatanı için hareket edecektir.

 ‘Teşkilat’, yeni bölümüyle pazar akşamı TRT 1’de.

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Ceyda Düvenci'den Güçlü Mete'ye: "Biz olmak hayatın en güzel mucizesiymiş" Ceyda Düvenci'den Güçlü Mete'ye: "Biz olmak hayatın en güzel mucizesiymiş"

Yapım                       : TIMS&B Productions

Yapımcı                    : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yönetmen                : Burak Arlıel

Senaryo                   : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular               :  Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Aksum (Kambur), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Kaynak: Bülten