Esin Gündoğdu kimdir? Esin Gündoğdu kaç yaşında? Esin Gündoğdu kimdir? Esin Gündoğdu kaç yaşında?

Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in 3 yaşındaki çocuğunun bakıcısı tarafından dövüldüğü ortaya çıktı. İddiaya göre, geçtiğimiz temmuz ayında bakıcının gözetiminde parkta oynayan 3 yaşındaki Ali E.'nin darp edildiği komşular tarafından ihbar edildi. Durumu öğrenen eski basketbolcu baba Erden Eryüz ve eşi Cansu Canan Özgen, karakola giderek yabancı uyruklu bakıcıdan şikayetçi oldu. Savcılık, olayla ilgili soruşturma başlattı. Bakıcı, ifadesinde aynı zamanda hemşire olduğunu ve çocuğun köpek pisliğini ağzına götürdüğünü, bunun üzerine eline vurduğunu iddia etti. Savcılık, bakıcı hakkında "basit yaralama" suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Cansu Canan Özgenin Çocuğu Darp Edildi

''Köpek pisliğini yutmasın diye eline vurdum''

Karakoldaki ifadesinde, Uktamoy M., Ali'nin bakıcısı olarak 6 aydır görev yaptığını ve bu süre zarfında hiçbir zaman ona şiddet uygulamadığını, Ali'yi kendi evladı gibi sevdiğini belirtti. Parkta köpek pisliğini eline almasından endişe ederek, onu yutabileceği düşüncesiyle eline vurduğunu, hatta ağzına pisliği almasını engellemek için yanaklarından tutarak ağzını açmaya çalıştığını iddia etti. Uktamoy M. ayrıca, hemşire olduğu için çocuğun zararlı bir madde yutması sonrası sağlık sorunu yaşamaması için böyle bir müdahalede bulunduğunu ifade etti. Yüzüne tokat atmadığını, sadece eliyle yanaklarını açmaya çalıştığını belirtti.

Şikayetçi oldular

Baba Erden Eryüz ifadesinde, bakıcının kendileriyle 6 aydır birlikte olduğunu belirterek, bakıcının oğlunu parka götürdükten sonra eve döndüğünü ifade etti. Komşularının bakıcının kendisini arayarak, Uktamoy M.'nin çocuklarına tokat attığını ve darp ettiğini iddia etmesi üzerine şikayetçi olduğunu söyledi.

1 yıla kadar hapis istemi

İddianamede şüphelinin suçu işlediğine dair yeterli delil bulunduğu ve dava açmak için gerekli koşulların oluştuğu belirtildi. Şüpheli hakkında "Basit Yaralama" suçundan 1 yıl hapis cezası talebiyle dava açıldı. Şüpheli, ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.

400 mağazaya sahip dev şirket iflas etti! Şubeleri bir bir kapatılacak 400 mağazaya sahip dev şirket iflas etti! Şubeleri bir bir kapatılacak

Kaynak: Haber Merkezi