TRT1 ekranlarında yeni dizi projeleri gelmeye devam ediyor. TRT1 yeni projesinde son olarak NOW TV ekranlarında boy gösteren ünlü oyuncuya da yer verecek.

İşte TRT1 projesiyle ilgili tüm detaylar.

TRT'de yeni bir dizi başlıyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yönetmen ve senarist Ozan Aksungur’un TRT için çekeceği “Yankı” kod adlı dizinin kadrosuna peş peşe güçlü oyuncular katılıyor.

Nowerman

İrem Derici Barcelona'da: Plajda şampanya patlattı! İrem Derici Barcelona'da: Plajda şampanya patlattı!

DİZİNİN HİKAYESİYLE İLGİLİ DETAYLAR DA BELLİ OLDU

“Banka soymanın en kolay yolu nedir? Banka sahibi olmaktır” mottosunun peşine düşen “Yankı” dizisi 2001 krizine giden süreçte yaşanan banka hortumlamalarını ele alıyor. Dönemin siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel çatışmalarının yansıtıldığı dizide Cihangir Ceyhan yoksul bir aileden geldiği ve babasız büyüdüğü halde kariyer basamaklarını tırmanmayı başarmış parlak ve hırslı bir banka yöneticisi Eray’ı canlandırıyor.

Merakla beklenen dizide Erdal Küçükkömürcü güçlü bir iş adamı olan Güven karakterini, Ragıp Savaş büyük bir medya grubunun genel yayın yönetmeni Cemal’i, Duygu Sarışın bankada Eray’ın rakibi Aylin’i canlandıracak.

Erkan Petekkaya dizide Teoman karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Karanlık bir adam olan Teoman, emekli bir askerdir. 10 bölümlük dizide piyasa manipülasyonlarının, servet operasyonlarının ve bu amaçla kullanılan mekanizmaların cesaretle ele alındığı dizide döneme damga vuran toplumsal olaylar sürükleyici bir olay örgüsüyle işleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi