Çanakkale-Lapseki yolunda yolcu otobüsü alev alev yandı Çanakkale-Lapseki yolunda yolcu otobüsü alev alev yandı

Oyuncu Metin Akpınar'ın 35 yaşında Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu Katkıcı adlı ikiz kızlarının olduğu ortaya çıktı. Babasının kardeşiyle daha çok iletişim kurduğunu ama kendisiyle daha az görüştüğünü belirten Sevgi Nebioğlu Katkıcı,  "Metin Akpınar'ın babamız olduğunu öğrendikten sonra sadece üç kez Antalya'da buluştuk" diye konuştu.

'DÜĞÜNÜME GELMEDİ'

Posta'nın haberine göre, bayramlarda babalar gününde Metin Akpınar'ı kendisinin aradığını söyleyen Katkıcı, "Görüşmelerimiz 10 saniyeden fazla sürmezdi. Beni hiç telefonla aramadı. Bizi evlat edinen Özdener Nebioğlu her gün arar, torunlarını sorar. Eşim Ali Katkıcı'nın babası Ramazan Katkıcı her gün arar. Metin Bey'e 2017'de düğün davetiyemi gönderdim. Gelemeyeceğini bildirdi. Çocuklarımdan Yiğit 2018'de, Umut 2020'de doğdu. Bu doğumları da ona bildirdim ama görmeye gelmedi" dedi.

OYUNCULUK MU YAPTI?

2022 Haziran ayında Metin Akpınar Antalya'ya söyleşiye geldiğinde buluştuklarını belirten Sevgi Nebioğlu Katkıcı şöyle konuştu: "Torunlarını ilk kez o zaman gördü. Bir daha da görmedi. O görüşmede bir dede gibi davrandı. Ama ben şimdi o görüntüleri izlediğimde 'Acaba oyunculuk mu yapıyordu?' diye soruyorum. Bu olay kamuoyuna yansıdıktan sonra da hiç aramadı bizi. Ben ondan televizyona çıkıp 'Kızlarıma bu acıları yaşattığım için özür diliyorum' demesini beklerdim."

'İLK YEDİĞİMİZ YEMEK TAVUK-PİLAV VE SALATA...'

6 yaşına kadar yetiştirme yurdunda kötü günler geçirdiklerini söyleyen Sevgi Nebioğlu Katkıcı, "Emine-Özdener Nebioğlu bizi evlat edinip eve götürdü. Tarih 18 Mayıs'tı. Evde tavuk-pilav ve salata yapıldı. Biz hayatımızda ilk kez tavuğun tadına, pilavın tadına baktık. Yurtta kuru ekmek peynir yerdik. Şimdi her 18 Mayıs'ta tavuk-pilav ve salata yaparız. Bu yemek bizim için çok değerli" dedi.