Polat davasında sıcak saatler: Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu hakkında karar verildi! Polat davasında sıcak saatler: Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu hakkında karar verildi!

Geçtiğimiz günlerde Küliye'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşan Meral Akşener'le Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş uzun bir aradan sonra ilk kez aynı fotoğraf karesinde yer aldı. İYİ Parti'nin eski yöneticilerinden Sedat Aksakallı'nın kızının nikah şahitleri arasında Meral Akşener ve Mansur Yavaş da vardı. 14 Mayıs seçimleri öncesi Altılı Masa'dan kalkmasının arıdndan cumhurbaşkanı adaylığı teklif ettiği isimler arasında yer alan Mansur Yavaş'la Meral Akşener arasında 31 Mart seçimleri öncesi birbirlerini suçlamaları nedeniyle gergin anlar yaşanmıştı. Koltuğu Müsavat Dervişoğlu'na devretmesinin ardından uzun süre sessiz kalan Meral Akşener son günlerde Ankara siyasetinin en çok konuşulan isimlerinden biri olarak dikkati çekiyordu.

Düğüne eski AK Partili Bakanlar Adil Karaismailoğlu, Recep Akdağ ve Taner Yıldız'ın dışında Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan da katıldı.


 

Muhabir: Bünyamin Dobrucalı