Survivor All Star'ın nefesleri kesen atmosferinde, sona yaklaşırken Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenen son düello gerçekleşti. Bu kritik karşılaşmada, Seda Ocak, Avatar Atakan, Yunus Emre Özden ve Nefise Karatay birbirleriyle mücadele etti.

Esra Erol'dan sıfır makyajlı doğal güzellik paylaşımı Esra Erol'dan sıfır makyajlı doğal güzellik paylaşımı

VEDA EDEN YARIŞMACI BELLİ OLDU

VEDA EDEN YARIŞMACI BELLİ OLDU

Düellonun başlangıcında Yunus Emre, Nefise'ye karşı 5-1 mağlup oldu. Seda ise, Atakan'a karşı zorlu bir mücadele sonrasında 5-4'lük skorla galip geldi. Düellonun finalinde ise Yunus Emre Özden, 5-3'lük bir skorla mücadeleyi kaybederek yarışmaya veda etti.

'ZOR TUTUYORUM KENDİMİ' DİYEN YUNUS EMRE

Yunus Emre Özden, veda konuşmasında duygusal anlar yaşadı. "Bu sezon boyunca yaşadıklarımın ardından, artık söylenecek son sözlerim var. Hayatın zorluklarıyla dolu bir mücadele içindeydim. 30 yaşına kadar kolay gelmedim. Ama burada, gerçek bir aile ortamında olduğumu hissettim. Her şey için minnettarım." dedi.

KORKUNÇ KAZA İDDİASI

KORKUNÇ KAZA İDDİASI

Survivor All Star'ın başından bu yana tartışmalarıyla gündemde olan Yunus Emre hakkında, Nagihan Karadere'den şok edici iddialar geldi. Daha önce kazandıkları ödül için gittikleri Turks ve Caicos Adaları'nda yaşanan bir jet ski kazasında, Nagihan'ın yaşadığı korkunç anlar ortaya çıktı.

KORKUNÇ KAZA İDDİASI

Nagihan, yaşadığı bu olayı şu sözlerle anlattı: "Jet Ski kazasında ölümden döndüm. Bu normal bir kaza değildi. Üzerime hızla gelen Yunus Emre'nin kontrolsüz jet ski'siyle çarpıştık. Ama şükürler olsun ki hayatta kaldım."

"KRİZLERE GİRDİ" İDDİASI

"KRİZLERE GİRDİ" İDDİASI

Nagihan, devamında Yunus Emre'nin kendisine karşı şiddet uyguladığını iddia ederek şunları söyledi: "Yunus Emre'nin bana karşı şiddet uyguladığı ve beni darp ettiği zamanlar oldu. Bu olaylar sonucunda ciddi krizler yaşadım. Artık sessiz kalmamın zamanı değil."

"İŞİM YARIM KALDI" SÖZLERİ

"İŞİM YARIM KALDI" SÖZLERİ

Nagihan, Yunus Emre'nin kendisine "İşim yarım kaldı" dediğini de ifade ederek şunları ekledi: "Yunus Emre, yaşanan kaza sonrasında bana 'İşim yarım kaldı' dedi. Bu sözler beni derinden etkiledi ve durumun ciddiyetini bir kez daha anladım."

Kaynak: Haber Merkezi