Hostes Maaşları 2024 Yılında Ne Kadar? Nasıl Olunur? Hostes Maaşları 2024 Yılında Ne Kadar? Nasıl Olunur?

İş Bankası, emekli promosyonlarına zam yapmıştır. Maaşını İş Bankası'na taşıyacak olan emekliler, bu zamdan dolayı avantajlı çıkacaklardır. Bu güncelleme ile birlikte emekliler, daha fazla kazanç elde edebilecek ve banka hizmetlerinden daha fazla faydalanabilecekler. İş Bankası'nın emeklilere yönelik sunduğu avantajlı teklifler, emeklilerin maddi durumlarını iyileştirmelerine yardımcı olacaktır. Bu güncelleme ile birlikte İş Bankası, emeklilere verdiği destek ve hizmetleri daha da arttırmış olacaktır.

Haziran ayının gelişiyle birlikte emekliler emekli promosyon rakamlarına gözünü çevirirken, İş Bankası'ndan emeklileri sevindirecek müjdeli haber geldi.

Her ay düzenli olarak emekli promosyon rakamlarını arttıran bankalar Haziran ayı için nasıl bir yol izleyeceği merak edilirken, İş Bankası düğmeye bastı.

İş Bankası emekli promosyon rakamlarını arttırdığını duyurdu. İşte İş Bankası'nın güncel emekli promosyon rakamları...

Maaş Aralığı Promosyon Tutarı
10.000 TL'ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar 5.000 TL
10.000 TL - 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar 8.000 TL
15.000 TL - 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar 10.000 TL
20.000 TL ve daha fazla olanlar 12.000 TL

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 28 Mart – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 12.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

Kaynak: Haber Merkezi