Ünlü Sabancı ailesi, magazin dünyasının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Arzu ve Ömer Sabancı çiftinin oğlu olan Hacı Sabancı, geçtiğimiz yıl Nazlı Kayı ile muhteşem bir düğünle evlenmişti. Ancak son zamanlarda Hacı Sabancı hakkında ortaya atılan iddialar gündemi sarsmaya devam ediyor.

Hacı Sabancı'yı babalık davasıyla suçlanıyor

Hacı Sabancı'yı babalık davasıyla suçlanıyor

Oda TV'nin haberine göre, bir süredir devam eden davalarda ilginç gelişmeler yaşanıyor. 2 Şubat 2021 tarihinde, bir çocuk dünyaya getiren F.D. isimli bir kadın, Hacı Sabancı'yı babalık davasıyla suçluyor. İddiaya göre, F.D., Hacı Sabancı ile sık sık görüşmüş ve bir ilişki yaşamış.

Dava dosyasında F.D., Hacı Sabancı ile 2010-2011 yıllarında Facebook üzerinden tanıştıklarını ve İstanbul’daki Swiss Otel’de buluştuklarını iddia ediyor. İkilinin son görüşmesinin ise 21 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştiği belirtiliyor. Ayrıca, F.D. ve Hacı Sabancı'nın 2013 yılında Los Angeles’ta yer alan Encore isimli otelde birlikte tatil yaptıkları da dava dosyasına kaydedilmiş.

DNA testi talep ediyor

DNA testi talep ediyor

Ancak ilişkilerinin kesildiği ve F.D.'nin başka biriyle evlendiği belirtiliyor. F.D., Hacı Sabancı ile olan ilişkisinin sona ermesinin ardından başka biriyle evlenerek Belçika'ya yerleşmiş. Ancak bu evlilik de kısa sürede sona ermiş. F.D.'nin, Hacı Sabancı'dan olan oğluyla ilgili de dikkat çeken talepleri var. F.D., çocuğunun babasının Hacı Sabancı olduğunu iddia ederek, DNA testi talep ediyor ve çocuğunun babalığının resmi olarak kabul edilmesini istiyor.

13 Haziran 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu 13 Haziran 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu

Bu gelişmelerin ardından, Hacı Sabancı ve F.D. arasında yaşananları belgeleyen WhatsApp yazışmaları da dava dosyasına eklenmiş durumda. Her iki tarafın da avukatları arasında sert tartışmalar yaşanıyor.

Dava sürecinin nasıl ilerleyeceği ve sonucun ne olacağı ise merakla bekleniyor. Bu olay, Sabancı ailesinin gündemdeki yerini daha da güçlendiriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ