İYİ Parti'den MHP'ye sert yanıt: "Kendileri baba ocağında değiller ki...'' İYİ Parti'den MHP'ye sert yanıt: "Kendileri baba ocağında değiller ki...''

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı, kendisine yöneltilen babalık davası suçlamalarına ilişkin bir açıklama yayınladı. Açıklamada, Sabancı'nın avukatı, müvekkilinin Uzay isimli bir çocuğun babası olduğu iddiasının asılsız bir iftira olduğunu ve yasal haklarını sonuna kadar savunacaklarını belirtti.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi

Değerli Kamuoyu,

Müvekkilim sayın Hacı Sabancı, Uzay isimli bir çocuğun babası olduğu iddiası ve iftirasıyla karşı karşıyadır. Şüphesiz bu tür asılsız iddialar ve iftiralar toplumumuzda tanınmış ve ülkemiz değerleriyle bütünleşmiş aileler ve fertler için ne ilktir ne de son olacaktır. İftiraların amacının ne olduğunu biliyoruz ve buna karşı sessiz kalmayacağız. Müvekkilimin eşi ve kızıyla mutlu aile birliğine ve şahsına yönelik bu iftiralara karşı her türlü yasal yollara başvuracak ve sürecin en yakından takipçisi olacağız. Müvekkilim Hacı Sabancı’nın gerçeklerin ortaya çıkacağına ve adaletin yerini bulacağına inancı tamdır.

Saygılarımızla.

Açıklama metni

Muhabir: Osman Günden