Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, son dönemde rötarlarıyla gündeme gelen AJet'te yaşanan skandal bir olayı köşesine taşıdı. Altaylı'nın iddiasına göre, bir bakanın eşi ve çocukları için uçaktaki başka yolcuların biletleri son anda iptal edildi.

Politikyol İddia Etti: O Bakan Mehmet Şimşek!

Altaylı yazısında bakanın ismini vermezken, Politikyol'un iddiasına göre o bakan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek. Politikyol'un kaynakları da bu iddiayı doğruladı.

Bodrum'dan Ankara'ya Bakan Ailesi İçin Skandal Uçuş!

Skandal olay, Bodrum Havalimanı'ndan Ankara'ya yapılacak bir AJet uçuşunda yaşandı. Uçuşa dakikalar kala, bakanın eşi ve üç çocuğunun havalimanına geldiği ve mutlaka uçmaları gerektiği bildirildi. Bunun üzerine, biniş kartları verilmiş ve kontuar kapanmış olmasına rağmen, ilk sırada oturan bir tıp profesörü ve ailesinin biletleri iptal edildi. Yerlerine bakanın eşi ve çocukları oturtuldu.

Osmaniye'de ev ve iş yerlerini su bastı: Yağış trafiği durma noktasına getirdi Osmaniye'de ev ve iş yerlerini su bastı: Yağış trafiği durma noktasına getirdi

Tartışma ve Hakaretler Havalimanını İnletti!

Bu durum büyük bir tartışmaya neden oldu. Hakaretler ve dava tehditleri havada uçuştu. Ancak bakan eşi ve çocukları uçağa bindirildi ve uçuş gerçekleştirildi.

Fatih Altaylı'dan Bakan'a Sert Soru: Batı'da Böyle Bir Şey Gördünüz Mü?

Fatih Altaylı, yazısında olayın kendisine eski bir siyasetçi tarafından aktarıldığını belirterek, "Bakan Bey Batı ülkelerinde böyle bir şey görmüş müdür bilmiyorum ama olayı bana aktaran eski siyasetçi 'Ben böyle bir şey hayatımda görmedim' der" ifadelerini kullandı.

AJet ve Mehmet Şimşek'ten Henüz Açıklama Yok!

Yaşanan bu skandal olaya ilişkin AJet ve Mehmet Şimşek cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Haber Merkezi