Sinan Ateş'in katledilmesinin peşini bırakmayan ve geçtiğimiz günlerde Ayşe Ateş ve çocuklarıyla buluşan CHP lideri Özgür Özel'e tepki Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan geldi. 'Özgür Özel Rahmetli Sinan Ateş cinayeti hakkında yorum yapıyor sürekli ya...' hatırlatmasında bulunan Aslı Baykal, ''2010'da CHP'de kaset operasyonunu kimler yaptı, partiden kimler operasyonun içinde idi, operasyon sonrası kendisi ve ekibi niye yönetime geldi, o zaman genel başkan yapılan Kemal Kılıçdaroğlu tutmayınca Özgür Özel nasıl en üste geliverdi? 

Baykal'ı eleştirenler neden CHP yönetiminde?

Deniz Baykal'ının açtığı dava süreci ile niye hiç ilgilenmedi CHP yönetimi, 1 kere bile davaya niye temsici göndermedi? partinin 2. kez açılmasını sağlayan ve kaset kumpası yapılan genel başkan Rahmetli Deniz Baykal hakkında en ağır eleştirileri yapanlar niye CHP yönetiminde? CHP yönetimi her fırsatta Rahmetli Deniz Baykal'ı niye eleştiriyor, eleştirenlere niye sessiz kalıyor? diye sordu. 
Önce bunları anlatsa, çözümlese de CHP'de neler oldu bir anlaşılsa sonra diğer partilere karışsa... vurgusu yapan Aslı Baykal, 'herkes kendi kapısının önünü temizlerse şehir pırıl pırıl olur' ifadelerine yer verdi.

Ryanair uçağında şok görüntüler: Kırık camlar yolcuları dehşete düşürdü! Ryanair uçağında şok görüntüler: Kırık camlar yolcuları dehşete düşürdü!

2022'de CHP'den istifa etmişti...

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği görevinde bulunan Prof. Dr. Aslı Baykal, Cumhuriyet Halk Partisi’nden 2022'de istifa etmiş, CHP’den istifa etmesine götüren nedenin ne olduğuna ilişkin soruya “Gördüğüm lüzum üzerine…” diyerek yanıt vermişti.

Muhabir: Bünyamin Dobrucalı