Cemil Tugay'ın Büyükşehir'de kadro oluşumu devam ediyor. Muhtarlar Daire Başkanı Ali Kılıç'ı görevden alan Cemil Tugay ondan boşalan koltuğa Serpil Keskin'i atadı. Aziz Kocaoğlu döneminde Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak görev yapan Serpil Keskin, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik operasyonda Aziz Kocaoğlu'yla birlikte yargılanan bürokratlar arasındaydı. Bu dava nedeniyle 6 ay tutuklu kalan Serpil Keskin, Tunç Soyer döneminde emekli olarak koltuğu Ulaş Aydın'a devretmişti.

İzmir'in tarihine kırmızı alarm! Basmane'yi sevgisizlik ve cehalet mi yok ediyor? İzmir'in tarihine kırmızı alarm! Basmane'yi sevgisizlik ve cehalet mi yok ediyor?

Şube Müdürlüğüne Mehmet Ali Kocaoğlu'nun gelmesi bekleniyor...

Cemil Tugay'ın Muhtarlar Daire Başkanlığına Serpil Keskin'i getirmesinin ardından Muhtarlar Şube Mdürlüğü'nde de değişim bekleniyor. Görevde olan Gülendam Başer'in yerine Aziz Kocaoğlu'nun yeğeni olan ve uzun süredir hangi göreve getirileceği merak konusu olan Mehmet Ali Kocaoğlu'nun getirilmesi bekleniyor. Serpil Keskin ve Mehmet Ali Kocaoğlu'nun görevlendirilme sürecinde Aziz Kocaoğlu'nun sürecin aktif isimlerinden biri olduğu konuşuluyor.
 

Kaynak: Haber Merkezi