Sahne şovları ve cesur tarzıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hadise, Adana'da verdiği muhteşem konserle bir kez daha hayranlarını büyüledi. Dün gece Adana Çukurova Üniversitesi Açık Hava Tiyatrosu'nda Hadise binlerce Adanalı hayranlarıyla buluştu. Sahne kombini ise her zaman olduğu gibi çok beğenildi.

Uzun bir aradan sonra Adana'da sahne alan Hadise, sahnedeki enerjisi ve coşkusuyla izleyicileri mest etti.

Uzun bir aradan sonra Adana'da sahne alan Hadise, sahnedeki enerjisi ve coşkusuyla dinleyicilerini mest etti.

Konser, Hadise'nin sevilen hitleriyle başladı. Konser boyunca, eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş bir repertuvar seslendirdi

Konser, Hadise'nin sevilen hitleriyle başladı. Konser boyunca, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki dansçılarıyla birlikte dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Hadise, sahnede Adanalılara olan sevgisini de dile getirdi. Konser boyunca izleyicilerle samimi sohbetler ederek keyifli dakikalar yaşattı.

Hadise, sahnede Adanalılara olan sevgisini de dile getirdi. Konser boyunca dinleyicilerle samimi sohbetler ederek keyifli dakikalar yaşattı.

Üniversite öğrencileri rol modellerini seçti Üniversite öğrencileri rol modellerini seçti

Hadise'nin Adana konseri, müzikseverler tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran konser sonrası Hadise'nin hayranları, yorum yağmuruna tuttular.

Hadise'nin Adana konseri, müzikseverler tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran konser sonrası hayranları, yorum yağmuruna tuttular. Birçok hayran, Hadise'ye ve konser ekibine teşekkürlerini ileterek konserin unutulmaz olduğunu dile getirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ