Olaylı kutlama! Galatasaray taraftarları Fenerbahçe bayrağıyla tabut taşıdı Olaylı kutlama! Galatasaray taraftarları Fenerbahçe bayrağıyla tabut taşıdı

Eczacılık: Bilimin ve şefkatin buluştuğu, her gün sayısız cana umut olan bir meslek. Hastalıklarla mücadelede en önemli silahlarımız, reçetedeki sihirli dokunuşlar ve şifa dolu bilgiler eczacılarımız sayesinde hayat buluyor.

Eczacılık, sağlık sisteminin en önemli halkalarından biridir. Eczacılık, insanların güven duyduğu mesleklerin başında gelmektedir. Kökeni, hastalıkların tedavisinde ilaçların kullanılmaya başlandığı 3 bin yıllık bir tarihe uzanan eczacılık mesleği, ülkemizde bilimsel eğitim ile kurumsallık kazandığı 182 yıllık süre zarfında halk sağlığını korumak ve iyileştirmek adına etkin, nitelikli ve kesintisiz bir biçimde hizmet sunmaktadır.

İnsanlığın hastalıklarla

İnsanlığın hastalıklarla verdiği mücadelede, tedavi sürecinin olmazsa olmazıdır. İlaç dağıtım alanlarında 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlık sorunlarına yardım için hep yanımızda olmaktadırlar. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 mücadelesinde hasta ile yakın temasta olan eczacılarımız ve tüm zorluklara rağmen hastanelerimizde göstermiş oldukları özveri ile bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürümesine katkıda bulunmaktadırlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ