TV8 ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" yarışmasının yeni haftası başladı. Yemek tutkunlarının ilgiyle takip ettiği programda, 13-17 Mayıs tarihleri arasında büyük ödül olan 75 bin TL'yi kazanmak için yarışacak olan yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Bu haftanın dikkat çeken yarışmacıları arasında Hümeyra da yer alıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hümeyra kimdir? Hümeyra kaç yaşındadır?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ HÜMEYRA KİMDİR?

Zuhal Topal'ın sunduğu "Yemekteyiz" yarışmasında bu haftanın en dikkat çeken ismi Hümeyra oldu. 13-17 Mayıs haftasında büyük ödül olan 75 bin TL'yi kazanmak isteyen Hümeyra, haftanın ilk gününden itibaren odak noktası haline geldi. Programın 606. bölümünde ilk yarışmacı olan Gülpınar ile yaşadığı yer kavgasıyla dikkat çeken Hümeyra, Zuhal Topal'ın yanındaki boş sandalyeye kendisinin oturması gerektiğini savundu. Diğer yarışmacılar Hümeyra'nın bu isteğine anlam veremezken, Duygu ile Hümeyra arasında tartışma yaşandı.

Aleyna Tilki'den samimi itiraf: "Çocukluğumu yaşayamadım" Aleyna Tilki'den samimi itiraf: "Çocukluğumu yaşayamadım"

Akın akın İzmir ve Türkiye'den göç alıyor! Ülkeye 1 ayda yerleşmek mümkün... Akın akın İzmir ve Türkiye'den göç alıyor! Ülkeye 1 ayda yerleşmek mümkün...

Hülya Avşar'ın hasat paylaşımından sonra herkes almak istiyor! Peki evde nasıl yapılır? Hülya Avşar'ın hasat paylaşımından sonra herkes almak istiyor! Peki evde nasıl yapılır?

Kaynak: Haber Merkezi