İlk bebeğini kucağına alan başarılı oyuncu Berk Oktay kimdir? İlk bebeğini kucağına alan başarılı oyuncu Berk Oktay kimdir?

Cezaevinde, teheccüd ve nafile namazlarla birlikte 7 vakit namaz kılıyordum" dedi. Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlarıyla hapse giren ancak sağlık sorunları nedeniyle kilo kaybı yaşayan Candan kardeşlerden biri olarak biliniyordu. Geçtiğimiz günlerde tahliye edilen Candan, yaşadığı deneyimleri paylaşmaya başladı.

Nihal Candan'ın ilginç açıklamaları: Cezaevinde 7 vakit namaz kılıyordum
"Tahliye olduktan sonra yaşadıklarımı anlatmaya başladım. Cezaevinde namaz kılmaya başlamamızın hikayesi Bahar'la birlikte betonların arasında meditasyon yapmamıza dayanıyor. Sabah namazını asla kaçırmazdım çünkü bu benim için çok değerliydi. Bir hadis vardır; 'Namaz uykudan hayırlıdır' derler, bu benim favori hadisimdi. Sadece sabah namazını değil, cezaevinde teheccüd ve nafile namazlarla birlikte 7 vakit namaz kılıyordum. Biraz da tasavvuf ve Mevlana düşüncesi aşılamaya çalıştım kız kardeşime, onu bu konuda eğittim" şeklinde konuştu.

Dudak dolgusu ve botoks yaptırdı

Dudak dolgusu ve botoks yaptırdı

Nihal Candan'ın son halini görenler ise şaşırdı. Candan'ın dudak dolgusu ve yüzüne botoks yaptırdığı görüldü.

Eşinden ayrılmak istemiyor
Nihal Candan, daha önce yaptığı bir açıklamada da kendisini terk ettiği ve başka bir kadınla yaşamaya başladığı söylenen eşinden boşanmayacağını belirtmiş "Ondan bir kız çocuğum olsun istiyorum" demişti.

Kaynak: HABER MERKEZİ