Gündemden düşmeyen Selen Görgüzel'in tuvalet pozları gündem oldu! Gündemden düşmeyen Selen Görgüzel'in tuvalet pozları gündem oldu!

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ile öpüşürken görüntülenen başarılı oyuncu Serkay Tütüncü, ilişki durumlarıyla ilgili yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. Tütüncü, "Acele etmiyoruz. Birbirimizi tanıyoruz" diyerek merak uyandırdı.

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü'nün Aşk İddiaları

Son dönemlerin popüler isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz yaz Alican Ayyıldız ile olan ilişkisini sonlandırmıştı. Bastık, şimdi ise gönlünü ünlü oyuncu Serkay Tütüncü'ye kaptırmış gibi görünüyor. Çift, Kenan Doğulu'nun doğum günü partisinde öpüşürken objektiflere yakalandı ve bu görüntüler magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Ancak, Tütüncü'nün açıklamaları kafaları karıştırdı.

Serkay Tütüncü: "Acele Etmiyoruz"

Serkay Tütüncü: "Acele Etmiyoruz"

Serkay Tütüncü, dün akşam katıldığı bir davette, Muhabir Online muhabirinin Zeynep Bastık ile ilgili sorularını yanıtladı. Tütüncü, "Acele etmiyoruz. Birbirimizi tanıyoruz, yakın arkadaşlarımızı tanıştırıyoruz" şeklinde konuşarak, ilişkinin henüz net bir aşamada olmadığını belirtti. Aynı şekilde Zeynep Bastık da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Ortada net bir şey yok, tanıma aşamasındayız" ifadelerini kullanmıştı.

Serkay Tütüncü'nün Kariyerinde Yükseliş Devam Ediyor

Survivor yarışmasıyla geniş bir hayran kitlesi kazanan ve sonrasında birçok dizi ve film projesinde yer alan Serkay Tütüncü, kariyerinde başarılı adımlar atmaya devam ediyor. Şu anda Show TV ekranlarında yayınlanan "Sandık Kokusu" adlı dizide rol alan Tütüncü, performansıyla beğeni topluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ