Gülşen, iddialı sahne kıyafetleri ve cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Son olarak Çeşme'de bir mekanda 30 dakikalık konser için 2 milyon TL talep etmesiyle haberlere konu olan Gülşen, bu kez de sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımla takipçilerini şaşırttı.

Sütyensiz poz vererek dikkat çekti

Sütyensiz poz vererek dikkat çekti

'Kızılcık Şerbeti'ne Meri geliyor: Şebnem Bozoklu da kadroda! 'Kızılcık Şerbeti'ne Meri geliyor: Şebnem Bozoklu da kadroda!

Konser öncesi ayna karşısına geçen Gülşen, sütyensiz haliyle dikkat çeken bir poz verdi. Atletini göğsüne kadar sıyıran ve kameraya adeta meydan okuyan bakışlar atan Gülşen'in bu pozu takipçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Yorum yağdı
Gülşen'in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Birçok takipçisi Gülşen'in cesur pozunu beğenirken, bazı takipçileri ise bu paylaşımı eleştirdi.

Gülşen sahne ücretleriyle de konuşuluyor

Öte yandan Gülşen, Çeşme'deki bir mekanda 30 dakikalık konser için 2 milyon TL talep etmesiyle de gündeme gelmişti. Bu rakam, müzik piyasasında oldukça yüksek bulunmuş ve Gülşen'in ücretiyle ilgili birçok yorum yapılmıştı.

Kaynak: HABER MERKEZİ