Dünyaca ünlü ve en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Whatsapp, kullanıcılarına iyi gelmeye devam ediyor. Popüler uygulama WhatsApp, yeni bir özelliğini kullanıcılarına tanıttı. WhatsApp, bu yeni özelliğini, ''Bir mesajı herkesten silmek istediğiniz ancak yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz oldu mu? Bundan böyle bu işlemi geri alabilirsiniz. Silmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.'' sözleriyle duyurdu.

Bundan sonra kullanıcılar, yanlışlıkla herkesten silecekken sadece kendilerinde sildikleri mesajlar için, silme işlemini geri alabilecekler. Peki, WhatsApp kullanıcıları bu işlemi nasıl gerçekleştirebilecekler. İşte, "Benden sil" işlemini geri alma adımları...

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından görevi kim devralacak? İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından görevi kim devralacak?

1- İlk olarak ''Benden sil' butonuna tıklayıp sildiğiniz mesajın üzerine gelin. 

2- Sildiğiniz mesajın yanında ''Geri al'' sekmesi ortaya çıkacaktır.

3- Geri al sekmesine basın.

4- Artık mesajınız geri alınmıştır. Yani, yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz mesajınızı geri almış oluyorsunuz. Bu sayede, aynı mesajı tekrardan herkesten silebilirsiniz. 

Kaynak: Haber Merkezi