Volkan Demirel ve Zeynep Sever Demirel çifti, son zamanlarda boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme geldi. 14 yıllık evliliklerini sürdüren çiftten Zeynep Sever Demirel, iddiaları yalanlarken, Volkan Demirel ise evliliklerinin uzun bir lig maratonu gibi olduğunu ve her zaman anlaşamadıklarını söyledi.

Boşanma iddiaları yalanlandı
2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, "Boşanma gibi bir durum yok" diyerek boşanma iddialarını net bir şekilde yalanladı. 19 yaşında Volkan Demirel ile çıkmaya başladıklarını ve beraber büyüdüklerini belirten Demirel, her evlilikte olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşadıklarını söyledi.

"Teyit etmeden dava açılmış gibi yansıtılmasını doğru bulmuyorum"
Sever, boşanma davası açıldığı yönündeki haberleri de asılsız bularak, "Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik" dedi.

'Kızılcık Şerbeti'ne sürpriz transfer: Demet Özdemir 'Kızılcık Şerbeti'ne sürpriz transfer: Demet Özdemir

Volkan Demirel: "Evlilik uzun bir lig maratonu gibi"
Volkan Demirel de katıldığı bir programda evlilikleri hakkında konuştu. 14 yıldır evli olduklarını ve evliliğin uzun bir lig maratonu gibi olduğunu söyleyen Demirel, "Her şeye beraber karar verebilen bir aileyiz. Bazen tabii ki itişmeler olur. Zaten her evlilik güllük gülistanlık giderse o evlilikte sorun vardır. 14’üncü yılımızdayız. Ben biraz fevri bir tiptim, Zeynep beni olgunlaştırmıştır. En büyük eleştirenim Zeynep’tir” dedi.

Çocuklarına dair açıklamalar

Volkan Demirel Belki Bir Erkek Cocugumuz Olur

Çiftin iki kız çocuğu olduğunu da belirten Demirel, kolundaki film şeridi dövmesinin sırrını da açıkladı. Demirel, "Orada bir kişilik boş yer var. Belki bir erkek çocuğumuz olur diye bıraktık. Bakalım, kısmet. Dövme yaptırmayı severim. Kızlarımın isimleri yazar ellerimde. Hepsini çok severek ve isteyerek yaptırdım" dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ