Ayca Varlier “ Biz böyle çok mutluyuz” dedi Ayca Varlier “ Biz böyle çok mutluyuz” dedi

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan şarkıcı Çağlayan Topaloğlu samimi açıklamalar yaptı. Muhafazakar bir ailede büyüdüğünü söyleyen Topaloğlu, babası Mustafa Topaloğlu'nun imam nikahlı evliliğini açıkladı.

İmam nikahlı eşinden bahsetti

"Kaç kardeşsiniz?" sorusu üzerine konuşan Topaloğlu, aile hayatı için şunları söyledi: "Bir Anadolu yakasında, bir de Avrupa yakasında kardeşlerim var. Babamın imam nikahlı eşinden iki kardeşim, kendi annemden ise bir ablam var. Sanatçı bir ailenin çocuğu olmak dışarıdan çok keyifli görünüyor ama aslında çok zor. Doğuştan bir sorumluluğunuz oluyor. Yaptığınız her hareket ailenize yansıyor. Sürekli otokontrol halinde olmak yorucu. Babam bir dönem çıkıp 'Ben uzaylıyım' dedi. Şimdi bize sempatik geliyor ama o dönemde öyle değildi. O dönemin negatifliğini sadece babam değil, biz de yaşadık. Mahallede ve okulda 'Uzaylı' diye benimle dalga geçtiler. Sürekli kavga edip disipline gidiyordum. Benimle alakası olmayan bir şeyden dolayı 'Uzaylı' denmesi beni çok rahatsız etti."

''Başka kadın için evi terketti''

Önemli açıklamalarına şöyle devam etti: "Babam hafız, annem de Kur'an'ı 7 kez hatmetmiş biri. Dindar bir ailede dualarla büyüdüm. Ataerkil bir aileydi. Babamın yanında bacak bacak üstüne atamaz, kelimelerimi seçerek konuşurdum. İnancım ve maneviyatım savruk bir genç olmamı engelledi. Babamın özel hayatında yaşadıkları beni etkiledi. Babam başka bir kadın için evden gitti. Babam vardı ama yoktu. Çükü konserlerinden dolayı sürekli başla şehirlere, ülkelere giderdi. En büyük eksiğim babamla zaman geçirememek. Babamla tatile gittiğimi, top oynadığımı hatırlamam. En fazla evde bağlama eşliğinde türkü söylemişizdir. Özel hayatımı babama anlatamazdım. Gençken bir sorgulardım ama babamı sonra öyle kabul etmeyi tercih etti. Babamla bir dönem görüşmediğimiz dönem de oldu. 19 yaşından beri çalışıyorum ve para konusunda babama ihtiyacım olmadı." 

''Kırgınım''

Çağlayan Topaloğlu sözlerini şu şekilde noktaladı: ''Sözlerini şu şekilde Babam başka bir kadına gidince annem yeniden evlenmeyi düşünmedi. Annem evlenmek isteseydi saygı duyardım. Ben babama hiçbir zaman kinlenmedim. Bizde babaya yüksenilmez ve kinlenilmez. Biz öyle büyütülmedik. Benim babama kırgınlığım oldu. Babamın diğer evliliğinden olan kardeşimi yıllar sonra gördüm. Babamı Türkiye tam anlamadı ki ben anlayayım.''
 

Kaynak: Haber Merkezi