Ünlü oyuncu Ümit Erdim'in eşi Seda Erdim, sosyal medya hesaplarında soyadını "Çınar" olarak değiştirmesi dikkatli takipçilerin hemen fark ettiği bir detay oldu. Bu değişiklik, Ümit Erdim ile olan evliliklerinde bir sorun olup olmadığına dair soruları beraberinde getirdi. Sosyal medyada Seda Erdim'in paylaştığı fotoğraflar altına "Boşandınız mı?", "Eşinizle aranız mı bozuk?" gibi yorumlar yağdı ve hala daha yağmaya devam ediyor.

Boşanma iddialarıyla gündeme gelen Zeynep Sever Demirel kimdir? Boşanma iddialarıyla gündeme gelen Zeynep Sever Demirel kimdir?

Ümit Erdim ve Seda Erdim çifti, evliliklerini 2017 yılında resmiyete dökmüş, 2018'de ilk kızları Ses'i ve 2022'de ikinci kızlarını kucaklarına almışlardı. Ancak Seda'nın soyadı değişikliğiyle birlikte çiftin mutlu birlikteliği hakkında spekülasyonlar arttı. Bu konuda birçok dedikodu yayılmaya başladı. Çift, konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Seda Erdim'in soyadı değişikliği, sosyal medyada geniş yankı buldu. Takipçiler, çeşitli teoriler ve sorularla durumu tartışırken, Erdim çiftinin sessizliği ise merakı daha da artırdı.

Kaynak: Haber Merkezi