Mika Raun, sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi: Hayranları tedirgin oldu! Mika Raun, sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi: Hayranları tedirgin oldu!

Tarkan, merakla beklenen yeni albümü "Kuantum 51"i 14 Haziran'da müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Son albümü "10"dan tam 7 yıl sonra hayranlarına bu güzel müjdeyi veren Tarkan, albümdeki şarkılar için büyük bir öz güven sergiliyor.

Stüdyoda gece gündüz çalıştı

Tarkan, geçtiğimiz aylarda albüm hazırlıklarının son aşamalarında olduğunu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla duyurmuştu. Ünlü sanatçı, albümün mix işlemlerini Utku Ünsal ile birlikte titizlikle yürüttüklerini ve hayranlarının beklemesine az kaldığını belirtmişti.

"Çok beğeneceksiniz"

"Çok beğeneceksiniz"

Albümün çıkış tarihi 14 Haziran olarak netleşirken Tarkan, heyecanını ve coşkusunu gizleyemedi. Son paylaşımında geri sayımı başlatan Tarkan, "Merhaba, 14 Haziran'a sadece 4 gün kaldı. Albüm yakında sizlerle olacak, umarım beğenirsiniz. Ama bence çok beğeneceksiniz." ifadelerini kullanarak albümüne olan inancını dile getirdi.

Hayranlar albümü sabırsızlıkla bekliyor

Tarkan'ın yeni albümü "Kuantum 51", 2017 yılında çıkan "10" albümünden sonra sanatçının hayranlarına sunduğu ilk albüm olacak. Bu nedenle albüm, müzikseverler tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Tarkan'ın her zamanki gibi özgün ve yenilikçi tarzda şarkılar hazırladığına dair beklentiler yüksek.

Kaynak: HABER MERKEZİ