Kızılcık Şerbeti açıkladı! Uyuşturucu skandalı Feyza Civelek'in kariyerini nasıl etkileyecek? Kızılcık Şerbeti açıkladı! Uyuşturucu skandalı Feyza Civelek'in kariyerini nasıl etkileyecek?

Heyecan ve kaosun hiç bitmediği Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'dan bomba itiraflar!

Tv8 ekranlarında fırtınalar estiren Survivor All Star'da gerginlik ve kaos tavan yapıyor. Yarışmacılar arasındaki çekişmeler ve Acun Ilıcalı'nın sinirli halleri izleyiciyi ekrana kilitliyor. Peki ya kameraların görmediği neler oluyor? Acun Ilıcalı, Röveşata programında Survivor'da yaşanan yasak aşklara ve cinselliğe dair merak edilenleri açık açık anlattı.

Acun Ilıcalı: "Cinsel istekleri vücut kapatıyor!"

Program sunucusunun "Yarışmacıların cinsel istekleri olmuyor mu?" sorusuna Acun Ilıcalı çarpıcı bir yanıt verdi: "İnsanın aklında gerçekleştirmeyeceği bir ortam olduğunda vücut onu kapatıyor zaten. Zaten kadın ve erkek ayrı yerlerde kalıyor."

Survivor'da romantik ilişkiler var mı?

Ilıcalı, "Survivor bizim alanımızda olan bir konu değil ama romantik ilişkiler oldu mu oldu. Birbirinden hoşlananlar oldu mu oldu. Evlenenler bile oldu" diyerek Survivor tarihinde yaşanan romantik gelişmeleri doğruladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ