Ünlü oyuncu Şebnem Dönmez, başarılı oyunculuk performansıyla sıkça gündeme geliyor. Tatil sezonunu İzmir'de açan 50 yaşındaki oyuncunun mayolu pozları sosyal medyaya  bomba gibi düştü.

Nesrin Cavadzade siyah bikinisiyle nefes kesti: Kusursuz fiziği hayran bıraktı! Nesrin Cavadzade siyah bikinisiyle nefes kesti: Kusursuz fiziği hayran bıraktı!

Şebnem Dönmezden Mayolu Pozlar

''Birlikte kol kola çıktık, el ele çıkmadık''

Ünlü oyuncu Şebnem Dönmez, bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan arkadaşı Tuğrul Tülek ile birlikte Etiler'deki bir mekandan çıkarken kameralara yansımıştı. Mekandan kol kola çıkan ikili, aşk iddialarıyla karşılaşınca sakin kalmaya çalışmış ve Şebnem Dönmez şöyle demişti: "Biz kol kola çıktık, ne el elesi? Bir doğum gününe gideceğiz. Birlikte kol kola çıktık biz, el ele çıkmadık" Geçtiğimiz yıl annesi Saadet Dönmez'i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşayan ünlü oyuncu, şu sıralar İzmir'de tatil yapıyor. Tatil pozlarını sosyal medya hesabından ardı ardına paylaşan Şebnem Dönmez, hayranlarından binlerce beğeni ve övgü dolu yorum alıyor.

Şebnem Dönmez Mayolu Poz 2

Mayolu pozlar verdi!

Şebnem Dönmez, çiçekli mayo giydiği pozlarını takipçileriyle paylaşarak büyük ilgi topladı. Kusursuz fiziği ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu, hayranlarının beğenisini kazandı.

Kaynak: Haber Merkezi