Uzun yıllar önce oyunculuğu bırakarak dünya genelinde hayır işlerine odaklanan Gamze Özçelik, son günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlenmesiyle gündemde. Özçelik'in geçmişte yaşadığı olumsuz bir olayı hatırlatarak yorum yapan bir kişiye Haluk Levent tepki gösterdi.

Haluk Levent Yorum 2

Haluk Levent Yorum

Bir kötü haber daha: Güzel oyuncu "Kirli Sepeti" dizisine veda ediyor! Bir kötü haber daha: Güzel oyuncu "Kirli Sepeti" dizisine veda ediyor!

Yorumu sildirdi!

Gamze Özçelik'in evlilik haberinin ardından bir kadın kullanıcı, "Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" dedi. Bu yorum üzerine Gamze Özçelik'in yakın arkadaşı Haluk Levent, kullanıcıya cevap vererek, "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim tweeti" ifadelerini kullandı. adın kullanıcı, Haluk Levent'in yorumunun ardından paylaşımı sildi. Özçelik'in 2000'li yıllarda yaşadığı görüntü sızıntıları sonrasında eski sevgilisi Gökhan Demirkol hakkında tecavüz suçlamasıyla dava açılmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi