Usta sanatçı Orhan Gencebay şimdi ise hem buluşmada hem de belediye seçimleriyle ilgili söyledikleriyle dikkat çekti. "Murat kardeşimin İstanbul'u çok iyi yöneteceğinden eminim" diyen Orhan Gencebay, Ak Parti İstanbul Büyükşehir Başkanı Adayı Murat Kurum'a tam destek verdi. 

Orhan Gencebay Murat Kurum Foto 1

Beraber şarkı söylediler

İran'ın saldırısı ABD'ye önceden sızdırıldı mı? Yanıtı Beyaz Saray verdi İran'ın saldırısı ABD'ye önceden sızdırıldı mı? Yanıtı Beyaz Saray verdi

Sanatçı Orhan Gencebay, birkaç gün önce Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum ile 'Roman Vatandaşlarımızla İftar Buluşması' etkinliğinde bir araya geldi. İftar sırasında Murat Kurum ile birlikte sahneye çıkan Gencebay, şarkı söyleyerek katılımcılara eşlik etti ve bu durum uzun süre sosyal medyada konuşuldu. Usta sanatçı, şu anda ise hem buluşma hem de belediye seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 

Orhan Gencebay Foto 22

'' Murat Kurum hem genç hem de çok yetenekli''

 Orhan Gencebay, "Murat kardeşimin İstanbul'u çok iyi yöneteceğinden eminim" ifadelerini kullandı ve ekledi "İstanbul dünyanın göz bebeği olan bir şehir. Bu şehri yönetmek de her açıdan uzmanlık gerektirir. Murat Kurum hem genç hem de çok yetenekli. Bakanlığı döneminde yaptıkları ortada. İstanbul'un sorunlarını yakından biliyor. Belediyecilik hizmet işidir. Murat kardeşimin İstanbul'a çok iyi hizmetler yapacağına inanıyorum. Bundan dolayı da onun için seçim şarkısı yaparak, kendisine hediye ettim. Cumhur İttifakı, İstanbul için çok doğru bir aday gösterdi. Vatana hizmettir asıl olan, insani değerlerle bunu yapmaktır önemli olan.Bu ülkeye kim yarar sağladığıysa Allah ondan razı olsun. 65 yıldır ülke siyasetini yakından takip eden biri olarak şunu söyleyeyim, eskiden Türkiye şamar oğlanı gibiydi, şimdi ise dünyada söz sahibi olan bir ülke konumunda. Bunu da yapan Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve ekibidir. Atatürk'ten sonra en büyük başarıya imza atan kişi Cumhurbaşkanımız. Allah ondan razı olsun"

Kaynak: Sabah