Radyo Ege'nin Yıldızları bu kez Manisa Şehzadeler İlçesinde Işıkal Premium Mağazası'nda Mobilya Festivali'nden canlı yayın yaptı. 45 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Işıkal Premium Cumhuriyetin 100 yılına özel Mobilya Festivali düzenledi. Festivalde 100 üründe %23 gerçek indirim uygulandı. Radyo Ege festivalde yer alarak canlı yayında festival ortamını tüm Ege'ye yaydı.

Mustafa Karslıoğlu ve Tunç Erciyas'ın birlikte sundukları canlı yayına konuk olan, Işıkal Premium Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Işıkal ve Yardımcısı Mehmet Akif Işıkal mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenleri ve yeni trendleri anlattı.

45 yıllık yeni marka...

Hüseyin Işıkal 2022 yılında Işıkal Premium'u ürettiklerini Şehzadeler ilçesinde satış mağazaları ve Dericiler Sitesi yanında Fabrika showroom'un da hizmet verdiklerini belirtti.

"2022 yılında aileden bağımsız kendi markamızı kurduk.. 4000 metre kare yeni fabrikamızda çok daha yenilikçi bir anlayışla üretim gerçekleştiriyoruz. Tasarım bizim için çok önemli... Tüm Egelileri mağazalarımıza bekliyoruz. Mobilya Festivali'nde başlattığımız gerçek indirim kampanyamız 31 Aralık'a kadar sürecek... "dedi

Mehmet Akif Işıkal ise mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenleri vurguladı. "Mobilyanın özellikle ayakları ağaç olmalı, ağaç görünümlü plastikler daha kısa ömürlü olmakta... İçindeki yay ve süngerde önemli. Ne çok yumuşak ne de çok sert olmalı... Renklerde her sene değişiyor.. Mobilyada kıyafet gibi oldu her sene değişen trendler var. Kullanıma uygun özel tasarımlarda bulunmakta..."

Selçuk, kapalı spor salonu ve gençlik merkezi için gün sayıyor! Selçuk, kapalı spor salonu ve gençlik merkezi için gün sayıyor!

Özel hediyeler...

Canlı yayını takip eden dinleyicilere Atatürk tablosu hediye edildi. Mustafa Akif Işıkal, bu hafta instagram hesabını takip edenlere de özel Atlas akıllı sehpa hediye edeceklerini söyledi. "24 Kasım tarihine kadar ınstagram sayfamızı (ısıkalpremiumoffical)  takip edip, akıllı sehpa kazanabilecekler. Ayrıntıları ilk postta görebilirsiniz."