Senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, Murat Saraçoğu'nun  yönetmen koltuğuna oturacağı, İrem Helvacıoğlu'nun başrolünü oynadığı "Kara Dut" dizisine komedyen kadın oyuncu olarak hayatımıza giren bir isim katıldı. Kara Dut eylül ayında atv'de yayınlanacak.

Dizide kitapları çok satan gelişim uzmanı olan Zuhal Erdem’in çarpıcı hikayesi konu olarak ele alınacak.

Aslı İnandık'ın yer aldığı projeler:

2014 yılında dikkat çeken videoları sayesinde ünlü senarist Gülse Birsel'in Yalan Dünya dizisinin final bölümünde küçük bir rol aldı ve böylece dizi kariyerine adım attı. 2017 yılında Güldür Güldür ekibine katıldı ve ardından Yıldızlar Şahidim ve Benim Tatlı Yalanım dizilerinde rol aldı. Yıldızlar Şahidim dizisinde Feraye, Benim Tatlı Yalanım dizisinde ise Saniye Doğan karakterlerini canlandırdı.

Nesrin Cavadzade Marmaris tatilinde aşk diledi! Nesrin Cavadzade Marmaris tatilinde aşk diledi!

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü aldı

Dizi oyunculuğunun yanı sıra sinema ve tiyatroda da kendini gösteren genç oyuncu, ilk sinema deneyimi 2015 yılında Buket karakteriyle “Şevkat Yerimdar 2” filminde yaşadı. 2018 yılında Köleler Adası adlı oyunda tiyatro seyircisinin karşısına çıktı. 2019 yılında ise hayalini gerçekleştirerek sosyal medyada oluşturduğu ayrı sekiz karakteri senaryolaştırıp canlandırdığı Aslı Gibidir adlı filmi çekti. Aynı yıl Soluk adlı filmdeki Aslı karakteriyle 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ulusal yarışma kategorisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü aldı. Yakın zamanda Menajerimi ara dizisinin yanı sıra Oregon adlı sinema filminde başrol Gaye’ye hayat vermektedir.

Kaynak: Bülten