Show TV'nin yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan Siyah Kalp dizisinde başrol için anlaşılan Kerem Alışık, çekimler başlamadan projeden ayrıldı. Ece Uslu'nun partneri olarak düşünülen Alışık'ın yerini dolduracak yeni bir isim aranıyor.

Kerem Alışık Siyah Kalp Dizisinden Ayrıldı

Başarılı oyuncu Kerem Alışık, geçtiğimiz günlerde Show TV'de yayınlanması planlanan Siyah Kalp dizisiyle anlaşmıştı. Usta oyuncu, Ece Uslu ile birlikte başrolü paylaşacaktı. Ancak çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Alışık, projeden ayrılma kararı aldı. Bu gelişme, dizinin hayranları arasında şaşkınlık yarattı.

Kadroda Usta İsimler Yer Alıyor

Kadroda Usta İsimler Yer Alıyor

Ceza'dan Sagopa Kajmer açıklaması: Barış yakın mı? Ceza'dan Sagopa Kajmer açıklaması: Barış yakın mı?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ayfer Tunç'un kaleme aldığı Siyah Kalp dizisinin oyuncu kadrosunda usta isimler bulunuyor. Işıl Yücesoy "Nihayet", Genco Özak ise "Esat" karakterlerini canlandıracak. Başrollerde ise Kerem Alışık ve Ece Uslu'nun yer alması planlanıyordu. Kerem Alışık'ın "Samet" karakterini canlandıracağı dizi, Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde çekilecekti. Ancak Alışık'ın diziden ayrılmasıyla birlikte Ece Uslu'nun partneri için yeni bir oyuncu arayışı başladı.

Ayrılma Sebebi Henüz Bilinmiyor

Kerem Alışık'ın Siyah Kalp dizisinden neden ayrıldığı henüz açıklanmadı. Dizide "Sumru" karakterine hayat verecek olan Ece Uslu'nun yeni partneri kim olacak sorusu ise merakla bekleniyor. Dizi ekibi, Uslu'nun yanına yakışacak ve projeye katkı sağlayacak yeni bir isim arayışını sürdürüyor.

Siyah Kalp Dizisi Hakkında

Siyah Kalp dizisi, Ayfer Tunç'un etkileyici senaryosuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi, dramatik yapısıyla dikkat çekiyor ve Kapadokya'da geçecek olan hikayesiyle görsel bir şölen vaat ediyor. Kadrosunda yer alan güçlü oyuncular ve etkileyici senaryosuyla Siyah Kalp, yeni sezonda izleyicileri ekran başına kilitlemeyi hedefliyor.

Kaynak: Haber Merkezi